facebooktwitteryoutube
in Problemy z potencją - 14 Mar, 2015
by admin - no comments
Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje parę prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna lub jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego erekcja uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Niespiesznie oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że maleje przepływ krwi do penisa w czasie seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.