facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 28 maja, 2015
by admin - no comments
Moda powszechna

Nadwaga, zwłaszcza pośród pań, definitywnie nigdy nie jest wskazana – w końcu niemalże każda przedstawicielka płci pięknej chciałaby prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby zakrywanie prawdziwej wagi za pomocą ubrań nie miało w żadnym wypadku miejsca, przecież lepsza możliwość to zabranie się wreszcie za własną osobę, zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz wiadoma sprawa, że nie w każdym przypadku jest to realne. I dlatego jak najbardziej należy ubierać się w taki sposób, aby nie było widać tłuszczyku na nogach, dużej pupy czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Najistotniejsza kwestia to luźniejsze wdzianka, które nie przylegają za bardzo do określonych części ciała. Przeróżne obcisłe bluzki czy spódnice wyglądają bardzo seksownie, ale tylko wtedy, gdy sylwetka jest bez zarzutu. Oczywiście istnieje wiele pań bez żadnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak chcą, ale w tej chwili trzeba się skupiać na tych kobietach, które być może nie mają kompleksów, co najzwyczajniej nie chcą wszystkiego pokazywać. A więc na jakiś okres czasu warto schować głęboko w szafie obcisłe ubrania, bo nie będą raczej nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższym czasie.

Różnokolorowe ubrania to także wspaniały pomysł. Co jak co, ale brązowa spódnica, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka zdecydowanie nie są właściwą kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują w każdym przypadku nieinteresujący skutek. Tzn. wyglądamy sporo grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej w świecie obcas. Zatem trzeba unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam cenne centymetry, to na dodatek znacznie pogrubiają. Sporo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.