facebooktwitteryoutube
in Problemy z potencją - 03 Kwi, 2016
by admin - no comments
Co sprawia, iż nie możemy osiągnąć erekcji? 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawiania się kłopotów z potencją moglibyśmy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli obżeramy się głównie szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym jadłospisie brak zaś zdrowych warzyw, owoców, ryb, to nie dziwmy się, że niestety potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak aktywności
fizycznej
, siedzący tryb funkcjonowania – o ile to całkowicie typowe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu siedząc, przecież bez pracy trudno funkcjonować na fajnym poziomie, to jednakże nie ma żadnej wymówki dla osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy zdrowotnegdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak każdy wie, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu należy pogadać ze swoją partnerką, zapytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić seks. Godne uwagoseksowne ubrania, może jakieś zabawki, produkcje
erotyczne
czy przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie lepsze jest dużo.

 

5) Nadmierny stres, problemy zawodowestresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale w końcu nikt nie sugeruje, że powinniśmy reagować na takowe nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym życiem, aby w żadnym razie nie dochodziło do tej sytuacji, w której stres zrujnuje nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-levitra

kamagra tanio