facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 07 Lis, 2018
by admin - no comments
Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie była w duzi zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by poczuć pełną przyjemność z seksu oraz poznać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się toż szczególnie, ona chyba w finale stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być kluczem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze naszą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed rozpoczęciem kuracji. Ten kolejny czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz posiadał nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminaks

Fem max