facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 07 Lis, 2018
by admin - no comments
Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki niekonwencjonalnej formule!

Suplement diety Flexin 500 przydatny istnieje na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo oraz nasza robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na skutek codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność zaczynania się oraz stanowi promowany osobom, które są niewiele ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok życia i wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów i jeszcze towarzyszy im ból, uprawiają sport a co za tym chodzi ich stawy są nadmiernie obciążone i chcą regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 znajdują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 zwraca się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno wykonywać się tak, jak zalecił lekarz bądź zgodnie z wiedzami otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w procesu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane dużą miarą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy poznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na wszystek składnik suplementu. Flexin 500 należy nosić w znaczeniu niedostępnym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy sprawdzić datę siły na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do spożycia w ruchu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być podawane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin-500

Flexin-500

Goji Berry 500