facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 18 Lis, 2018
by admin - no comments
Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z powszechnych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w tym serum sprawiają, że zaraz po pierwszej aplikacji widać i odczuć różnicę. To duża formuła, która zbiera się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skorelowanych spośród nimi zalecie. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie chroni włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód iż warto sięgnąć z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo-Shampoo