facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 18 Lis, 2018
by admin - no comments
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą potrafi żyć nieodpowiednia dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który podnosi ich kształt i organizację. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie nadają się i dla kobiet, jak zarówno dla gości, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te czynniki przesądzają o dobrym funkcjonowaniu środka a pamiętają całe uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese