facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 18 Lis, 2018
by admin - no comments
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten kłopot i poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie żyć niewłaściwa dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich charakter oraz organizację. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się zarówno dla pań, jak zarówno dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś owe fakty decydują o wydajnym funkcjonowaniu środka także zajmują kolosalne miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co za czym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso