facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 09 Paź, 2019
by admin - no comments
Śniłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednakże niełatwo o taki rezultat? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najskuteczniejsze aktywne składniki umożliwiają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki swoich treningów. Cerberus uzna Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i mocy jeszcze zupełnie nie było oczywiście jasne i silne.
Cerberus

Jeśli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który pozwoli na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny stanowi wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest pomocnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak poprawia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na wielkim poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak wykorzystywał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, iż ma żyłki do planowania mojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jak właściwie troszczyć się o siebie. Tę naukę przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )