facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 09 Paź, 2019
by admin - no comments
Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich skład znaczy w cali naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie wchodzą na tworzenie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich życie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz lubienia, w której pozostałe osoby będą Ci bardziej odpowiednie i uległe. Oddziaływanie feromonów jest doskonale zdrowe oraz przyjemne, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko środek do sukcesu na randce, czy imprezie, ale ponadto w interesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę zaufania oraz zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w środowisku
staniesz w ziemi dominatora i pana
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe relacje i otrzymasz przychylność nowych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w pomieszczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, a dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do unie infochemicznej, które naturalnie spędzają w dobrym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Składa się jednakże, iż podstawy te nie posiadają małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w naturalnym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację oraz przystają na przyznanie się spośród otoczenia, znamiennie oddziałują na pewność siebie, a ponadto – co dla większości jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zaczyna się w okresie, gdy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz leczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamy na ten problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie impulsy są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym rozpoczynają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się dlatego w tej podświadomości.

alluramin

google.com