facebooktwitteryoutube
in Bez kategorii - 09 Paź, 2019
by admin - no comments
Świetne rezultaty przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najlepsza klasę materiałów
przypływ działalności oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w wpływu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność oraz wielkość mięśniową. Toż znacznie wydajny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze skutki wysiłków i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to też korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i energii jeszcze zupełnie nie było właśnie spokojne i mocne. Będziesz brał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa zgodnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty sportów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i wkrocz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to ogromniejsza zdolność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na zyski treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej walce oraz ewentualnie zdeterminowany do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz posiadał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść również gdy uczyć, by poprawić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )